Ümraniye Ferforje Bahçe Kapısı

Ümraniye Ferforje Bahçe Kapısı

Fransızca kökenli bir kelime olan ferforje dövme demir anlamına gelmektedir. İlk örneklerine 16. yüzyılın başlarından itibaren rastlanmaktadır. Demirden dövme işlemiyle şekilli motifler oluşturulmasıdır. Bir sanat olarak algılanır.

Zarif ve Dayanıklı

Yüzyıllar öncesinden günümüze uzanan sanat hala dekorasyon açısından önemli bir yere sahiptir. Hava koşullarından etkilenmez. Dayanıklı bir yapıda olduğundan genelde dış mekanlarda kullanılmaktadır. Sandalye, masa, korkuluk ve bahçe kapısı gibi bir çok alanda görmek mümkündür. Dekoratif görünümlü Ümraniye ferforje bahçe kapısı kaliteli işçilikle hizmet sunmaktadır. Farklı motifler ve özellikler sunulmaktadır.

İstenilen motiflerde bir çok farklı modelde kapı bulunabilmektedir. Zengin çeşitliliği ve uzun ömürlü olması avantajlarından bazılarıdır. Sadece dekoratif görüntüsü için bile tercih edilebilmektedir. Ortama zarafet katan Ümraniye ferforje bahçe kapısı farklı işleme modelleri ile hizmet vermektedir. İstenilen model kısa sürede hazırlanarak montaj yapılmaktadır.

Dayanıklılığı ve zarafeti bir araya getirmeyi başaran ferforjeler uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Sürgülü, kilitli ve otomatik olarak bir çok farklı kullanımı bulunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp DESTEK
ARA
YOL TARİFİ